fbpx

Czarterujemy od jednej doby. Dłuższy czarter, korzystniejsza oferta.

Szanty Węgorzewo

„Z Węgorzewa na Ruciane” tak zaczyna się jedna z najpopularniejszych piosenek żeglarskich w jezyku Braci Żeglarskiej nazywanych szantą. Zaplanuj swój czarter łodzi motorowej biorąc pod uwagę koncerty szantowe na szlaku. Nawet jeśli nie należysz do wytrawnych żeglarzy i pływasz łodzią typu houseboat to warto wziąć udział w takim koncercie. Muzyka na żywo daje niepowtarzalny klimat i pozwala wspominać wakacje na Mazurach podczas zimowych wieczorów.

Lista koncertów szantowych w Węgorzewie 2022

Gdzie odbywają się koncerty szantowe w Węgorzewie?

Tawerna Keja to miejsce, w którym bardzo często odbywają się koncerty muzyki żeglarskiej. Oczywiście jak w każdej szanowanej knajpie co jakiś czas odbywa się tam zwyczajna dyskoteka czy też karaoke. Węgorzewo to miasto. w którym koncertują bardzo znane zespoły szantowe.

Można tam spotkać takie zespoły szantowe jak:

  • EKT Gdynia
  • Korycki & Żukowska
  • Ryczące Czterdziestki
  • Grom
  • Zejman i Garkumpel

Organizujesz koncert szantowy?

Napisz do nas, a dodamy go do listy – biuro@dreamboat.pl

Kilka słów o Węgorzewie

Miasto położone na Mazurach – szlak WIelkich Jezior Mazurskich. Zamieszkuje je na stałe około 15 tysięcy mieszkańców. Znajduje się tam siedziba jednego z największych krajowych producentów łodzi żaglowych i motorowych, a mianowicie stoczni Northman. Od wielu jacht ich jachty motorowe i łodzie żaglowe biją rekordy popularności na szlaku WJM.

Dodaj komentarz